Kurumsal

AKKAR Nakliyat, müşterilerine hizmet verdiği her yerde aynı kalite düzeyini garanti eder. Bu garanti bütün hizmet türlerinde ve sektörlerde geçerlidir.

Akkar Lojistik

YURTİÇİ KARAYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI ve DEPOLAMA Hizmetlerinde sektöründeki önemli oyunculardan biri olan AKKAR Nakliyat, müşterilerine öncelikle güven verir. Verilmiş sözlerini harfiyyen tutar ve maliyeti ne olursa olsun müşterilerine yansıtmadan yerine getirir. Profesyonel ekibiyle birlikte hareket eder.
Zamanlama ve süreklilik noktasında gözünüz arkada kalmaz. Hızlı bir oyuncudur. AKKAR, Lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır.
Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür. DÖRT KELİMEYLE AKKAR Nakliyat, Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde önümüzdeki yılların aranılan ve vazgeçilmez lojistik firması olmayı kendine hedef seçmiştir. Ayrıca kazandığının bir bölümünü yine topluma faydaya dönüştürme ilkesine odaklanmıştır.
Akkar Dürüsttür;
AKKAR, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir.
Akkar Güvenilirdir;
AKKAR, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez.
Akkar Uzmandır;
Türkiye taşımacılık sektöründeki bilgi birikimini, müşterilerinin lojistik ihtiyaçları için kullanır.
Yenilikçi ve etkin olan tam çözümler sunar.
Akkar Hızlıdır;
Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.
LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR “AKKAR”

Belgeler

Adres

Abdurrahman Gazi Mah. Ravza Cad. No:33 Sancaktepe / İstanbul

Tel: +90 216 232 28 00

Fax: +90 216 232 28 20

bilgi@akkarlojistik.com.tr