DEPOLAMA HİZMETLERİ

DEPOLAMA HİZMETLERİ

7/24 GÜVENLİKLİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN 35.000 M2 DEPOLARIMIZ

AKKAR ekipleri, üretimi yapılmış ürünleri doğru zamanda ve yerinde teslim alır. Bu ürünler İstanbul merkezli 35 bin metrekarelik alanımızda depolanabilir, depomuz aynı zamanda 20 bin metrekare raf kapasitelidir. Sonrasında dağıtımı gerçekleşir. Tüm süreç boyunca sevkiyatlar gerçek zamanlı olarak izlenebilir, özel müşteri temsilciniz gece gündüz size destek verir.

DEPONUZU BİZ YÖNETELİM 

Kendi bünyenizdeki veya farklı bir lokasyonda kurulacak depolarının işletilmesi konusunda da hizmet sunmaktayız. Bizden depo hizmeti aldığınızda, depolama, tedarik zinciri, envanter yönetimi, stok kontrol, sipariş takip, elleçleme, hatta ve hatta ürüne dair paketleme ve ambalaj konularında içiniz rahat olur. Çünkü bu operasyonların bütününde AKKAR Nakliyat’in uzman ekibi ve teknik donanımı yanınızdadır. Bu kapsamdaki hizmet türlerimizle sizlerin yüzünü güldürmekte iddialıyız. Neler yapıyoruz?

  • Ortak depo üzerinden siparişlerinizi yöneterek, teslimat gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi satış için tek noktada depoluyor ve stoklarınızı yönetiyoruz.
  • Gün içinde ya da belirli saat aralıklarıyla teslimat yapıyoruz.
  • Ağır ve büyük ürünler için özel çözümlerimiz var.
  • İsterseniz adet, koli veya paket bazında siparişlerinizi toplayabiliriz.
  • Bu siparişleri etiketler, barkodlarız. Her bir paket içine kitapçık koyabiliriz. Ayrıca paketleme, stretchleme yaparız.
  • Online olarak internet üzerinden bütün süreçleri izlemenizi sağlarız.
  • Bütün bunlarla yüksek ölçekli sermaye harcamalarından, personel istihdamının getirdiği yaptırımlardan, yüksek işletme maliyetlerinden, yönetimsel zorluklardan ve iş gücü problemlerinden sizi kurtarır, işinize odaklanmanızı sağlarız.

Depolamada güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR

Leave a Comment