HAKKIMIZDA

akkarlojistik_degerlerimiz
KARAYOLU TAŞIMACILIĞININ GEREKTİRDİĞİ STANDARTLAR İÇİN KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ. Hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için önceliklerimiz var. Bunlar:
  • Ürün teslimat tarihlerine uymak
  • Tedarik zinciri boyunca mal bütünlüğünü sağlamak
  • Ürün üzerinde yapılan her işlemin güvenilirliğini garanti altına almak.
AKKAR Nakliyat, müşterilerine hizmet verdiği her yerde aynı kalite düzeyini garanti eder. Bu garanti bütün hizmet türlerinde ve sektörlerde geçerlidir. Otomotiv, elektronik, tekstil, kırtasiye taşıdığımız ne olursa olsun, Erzurum, Adana, Edirne, İzmir’e kadar nereye giderse gitsin, AKKAR çalışanları aynı standartları uygular, hatasız hizmet verir. Ülkemizde, 4925 sayılı kanun çerçevesinde ve ulaştırma bakanlığının belirlediği şartlara haiz şirketler taşımacılık faaliyeti yapabilir. Şirketimiz standartları belirlenmiş bir kalite sistemi ve taşımacılık kriterlerini belirleyen K1 ve R1 belgeleriyle kalitesini tescillemiş ve pekiştirmiştir. K1 Yetki Belgesi ve R1 Yetki Belgesi ile tescillenmiş kalite AKKAR’ da; LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR “AKKAR”
Akkar Lojistik R1 Belgesi Akkar Lojistik H1 Belgesi Akkar Lojistik K1 Belgesi
akkar lojistik r1 belgesi akkar lojistik h1 belgesi akkar lojistik k1 belgesi
Akkar-İnfografic
YURTİÇİ KARAYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI ve DEPOLAMA Hizmetlerinde sektöründeki önemli oyunculardan biri olan AKKAR Nakliyat, müşterilerine öncelikle güven verir. Verilmiş sözlerini harfiyyen tutar ve maliyeti ne olursa olsun müşterilerine yansıtmadan yerine getirir. Profesyonel ekibiyle birlikte hareket eder. Zamanlama ve süreklilik noktasında gözünüz arkada kalmaz. Hızlı bir oyuncudur. AKKAR, Lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür. DÖRT KELİMEYLE AKKAR AKKAR Nakliyat, Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde önümüzdeki yılların aranılan ve vazgeçilmez lojistik firması olmayı kendine hedef seçmiştir. Ayrıca kazandığının bir bölümünü yine topluma faydaya dönüştürme ilkesine odaklanmıştır. Akkar Dürüsttür AKKAR, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Akkar Güvenilirdir AKKAR, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Akkar Uzmandır Türkiye taşımacılık sektöründeki bilgi birikimini, müşterilerinin lojistik ihtiyaçları için kullanır. Yenilikçi ve etkin olan tam çözümler sunar. Akkar Hızlıdır Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir. LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR “AKKAR”
950 Proje Sayımız
150 Müşterilerimiz
147 Araçlarımız
105 Personel Sayımız