FALİYETLERİMİZ

Akkar-Depo
 

7/24 GÜVENLİKLİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN 35.000 m2 DEPOLARIMIZ

AKKAR ekipleri, üretimi yapılmış ürünleri doğru zamanda ve yerinde teslim alır. Bu ürünler İstanbul merkezli 35 bin metrekarelik alanımızda depolanabilir, depomuz aynı zamanda 20 bin metrekare raf kapasitelidir. Sonrasında dağıtımı gerçekleşir. Tüm süreç boyunca sevkiyatlar gerçek zamanlı olarak izlenebilir, özel müşteri temsilciniz gece gündüz size destek verir.DEPONUZU BİZ YÖNETELİM Kendi bünyenizdeki veya farklı bir lokasyonda kurulacak depolarının işletilmesi konusunda da hizmet sunmaktayız. Bizden depo hizmeti aldığınızda, depolama, tedarik zinciri, envanter yönetimi, stok kontrol, sipariş takip, elleçleme, hatta ve hatta ürüne dair paketleme ve ambalaj konularında içiniz rahat olur. Çünkü bu operasyonların bütününde AKKAR Nakliyat’in uzman ekibi ve teknik donanımı yanınızdadır. Bu kapsamdaki hizmet türlerimizle sizlerin yüzünü güldürmekte iddialıyız. Neler yapıyoruz?

  • Ortak depo üzerinden siparişlerinizi yöneterek, teslimat gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi satış için tek noktada depoluyor ve stoklarınızı yönetiyoruz.
  • Gün içinde ya da belirli saat aralıklarıyla teslimat yapıyoruz.
  • Ağır ve büyük ürünler için özel çözümlerimiz var.
  • İsterseniz adet, koli veya paket bazında siparişlerinizi toplayabiliriz.
  • Bu siparişleri etiketler, barkodlarız. Her bir paket içine kitapçık koyabiliriz. Ayrıca paketleme, stretchleme yaparız.
  • Online olarak internet üzerinden bütün süreçleri izlemenizi sağlarız.
  • Bütün bunlarla yüksek ölçekli sermaye harcamalarından, personel istihdamının getirdiği yaptırımlardan, yüksek işletme maliyetlerinden, yönetimsel zorluklardan ve iş gücü problemlerinden sizi kurtarır, işinize odaklanmanızı sağlarız.

Depolamada güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR

AkkarLojistik_Parsiyel_Taşımacılık

DÜŞÜK MALİYETLİ TAŞIMA HİZMETİ

Taşınacak ürün miktarınız az ise parsiyel taşıma tam size göre. Bu tür taşıma hizmetinde bizim taşıma maliyetlerimizin düşük olması, sizleri de avantajlı hale getiriyor. Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz. İllere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturup, taşıma esnasında ürün ve mamullerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemlerini yapıyoruz. Nihai varış noktalarına tam zamanında ulaşabilmesi için, barkod sistemiyle çalışıyoruz. Dilerseniz sizler de tüm süreç boyunca sevkiyatlarınızı, gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.
Parsiyel Taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR

akkarlojistik_zincirmagazatasimacili

ZİNCİR MAĞAZA TAŞIMACILIĞI

Zincir Market Taşımacılığı, komple ve parsiyel taşımacılık modellerinin bir alt türü olarak ,müşterilerden alınan ürünlerin, komple ya da parça yük araçları vasıtası ile marketlerin dağıtım merkezlerine taşımasını kapsamaktadır. Yapılan iş teoride komple ve parsiyel taşımacılık modeli ile aynı olmakla birlikte pratikte bir çok konuda farklılaşmakta ve kendine özgü, spesifik bir işe dönüşmektedir. Sadece farklı mı? Hayır; bir o kadar da zor ve meşakkatli… Zincir Market tedarikçisi misiniz?

TÜRKİYE GENELİNDE ZİNCİR MAĞAZALAR İÇİN DEPOLAMA VE DAĞITIM HİZMETİ

Akkar Nakliyat olarak; hem Zincir Marketlere ürün satan firmalara, hem de doğrudan zincir marketlere hizmet vermekteyiz. Öncelikle ürünlerini bu noktalara satan firmalar bizimle çalışarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde zincir marketlere ulaştırabilirler Geniş hizmet yelpazesi çerçevesinde Zincir Market Taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız, Türkiyenin heryerinden sevk edilecek tüm ürünlerinizi adresinizden alır ve BİM, A101, Şok, Migros, gibi marketlere termin tarihinde sorunsuz olarak teslim eder. Zincir Marketlere rutin gönderi yapan müşterilerimizin sevkiyata hazır ürünlerini müşteri deposundan alıp direkt marketlere yapabileceğimiz gibi; Hem maliyetlerinizi hem iş yükünüzü azaltmak adına,ürünlerin depolamasından, elleçlenip stoklarının tutulmasına kadar olan tüm lojistik faaliyetlerinin profesyonel Akkar Lojistik ekibi tarafından üstlenilebilmesi de mümkündür. Tüm lojistik hizmet modellerinde, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığı tek çatı altında bir araya getiren firmamız Zincir Market Taşımacılığın en güçlü ve en sağlam halkası konumundadır.

Zincir Mağaza Taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınız “AKKAR” LOJİSTİKTE DOĞRU KARAR